Stolní LED lampička LORD LED s displejem - neutrální - bílá, hnědá, černá kůže
Luxusní stolní LED lampička v moderním designu, který zajímavě doplní každý interiér. 
Designová stolní LED lampička
Imitace kůže
Displej s digitálními hodinami, budíkem, kalendářem a teploměrem
Vhodná na psací stůl v dětském pokoji, pracovně nebo kanceláři.
Dotykový vypínač
Možnost nastavení intenzity světla
Digitální displej lze ztlumit (3 úrovně jasu) nebo vypnout.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED lampičky stolní |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Barevná teplota: | Denní bílá |
| ? Energetická třída: | 787488, 787505 |
| ? Příkon: | 6W |
| ? Stmívání: | ANO |
| ? Vstupní napětí: | 230V AC |
| Světelný tok [lm]: | 300 |
| Barevná teplota [K]: | 4000K |
| Rozměry [mm]: | 495x65x90 |
| Index podání barev CRI [Ra]: | >80 |
| Úhel svícení [°]: | 120 |
| Krytí IP: | 20 |
| Napájení: | adaptér se vstupním napětím 230V |
| Třída ochrany: | II |
| Životnost [h]: | 35000 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
7 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | PANLUX s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kladruby 108 41501 Teplice |
| E-mail : | panlux@panlux.cz |


.png?648c0ead)
