5,0
5 hodnocení
Základní RGB ovladač pro maximálně 5m RGB pásku 14,4W/m s výstupním proudem 6A. Nabízí 16 přednastavených barev a 4 programové módy s možností regulace intenzity jasu a rychlosti změn jednotlivých módů.
Napájecí zdroj není součástí balení.
4 pin není součástí balení.
Baterie není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED ovladače 12V a 24V |
|---|---|
| ? Ovládání: | IR - infračervené dálkové |
| Typ ovladače: | RGB - 3 kanály |
| Vstupní napětí [V]: | DC 12V |
| Výstupní proud [A]: | 3x2A |
| Napájení: | CR2025 |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | LED - LUMIN s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vodňanská 664 Praha 14 - Kyje 19800 |
| E-mail : | obchod@ledlumin.cz |


.png?648c0ead)
