Napájecí zdroj pro LED SKOFF ZOL 15, 10 V, 15W
Napájecí zdroj pro LED 15W, 10V pro orientační osvětlení Skoff.
Tento LED zdroj je speciálně vyroben pro orientační svítidla Skoff.
Zdroj je možné maximálně zatížit na <90 %. Je nutné vždy počítat s rezervou minimálně 10 % a více.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5902626609177 |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Výstupní napětí: | 10V DC |
| Výstupní zatížení: | 15W |
| Stmívání: | NE |
| Vstupní rozsah napětí: | ~ 230V |
| Výstupní zatížení: | 15W |
| Výstupní proud: | 1,5A |
| Výstupní napětí: | 10V |
| Certifikace: | CE |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SKOFF sp. z o. o. |
|---|---|
| Adresa : | Legionów 243d 43-500 Czechowice-Dziedzice Poland |
| E-mail : | info@skoff.pl |


.png?648c0ead)
