Powerbanka EMOS WI 522, 5000mAh, 20W + Wireless, lososová
Kompaktní powerbanka 5 000mAh s podporou bezdrátového nabíjení Qi a rychlého PD20W nabíjení je ideální pro každodenní použití i cestování. Elegantní lososové provedení, kovové tělo a nízká hmotnost umožňují pohodlné přenášení v kapse nebo kabelce. Díky podpoře wireless charging nabijete telefon i bez kabelu a funkce passthrough umožní současné nabíjení powerbanky i připojeného zařízení.
Powerbanka EMOS WI 522 5 000mAh v lososovém provedení nabízí kombinaci kompaktních rozměrů, elegantního designu a rychlého nabíjení pro každodenní použití. Díky podpoře 20W Power Delivery a bezdrátového Qi nabíjení pohodlně nabijete mobilní telefon, sluchátka nebo další elektroniku doma, v práci i na cestách. Kovové tělo z hliníku zajišťuje vyšší odolnost a zároveň působí moderním prémiovým dojmem.
Velkou výhodou je velmi kompaktní konstrukce s rozměry pouze 83×60×12,4mm a hmotností 121g. Powerbanka se pohodlně vejde do kapsy a při bezdrátovém nabíjení nepřekáží objektivům fotoaparátu telefonu. Praktická LED indikace informuje o aktuálním stavu baterie a funkce passthrough umožňuje současně nabíjet powerbanku i připojené zařízení.
Hlavní benefity:
- Bezdrátové Qi nabíjení - MagSafe powerbanka
- Rychlé nabíjení PD20W
- Kompaktní kovové tělo
- Funkce passthrough
- LED indikátor stavu baterie
- Ochrana proti přebití, přehřátí a zkratu
Technické specifikace:
- Kapacita: 5 000mAh/19,25Wh
- Max. výkon: 20W
- Typ baterie: Li-Po 3,85V
- Nabíjení: USB-C + wireless Qi
- Materiál: hliník
- Hmotnost: 121g
- Rozměr: 83×60×12,4mm
- Barva: lososová
Pro koho je ideální:
Pro uživatele, kteří hledají kompaktní a stylovou wireless powerbanku pro každodenní dobíjení telefonu během cestování nebo práce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Powerbanky |
|---|---|
| EAN: | 8592920136805 |
| Barva produktu: | lososová |
| kapacita akumulátoru: | 5 000 mAh/19,25 Wh |
| auto ON/OFF: | ano |
| doba nabíjení: | 2 hodiny |
| hmotnost: | 121 g |
| LED indikátor nabíjení: | ano |
| LED indikátor stavu baterie: | ano |
| materiál: | hliník |
| max. vstupní výkon: | 18 W |
| max. výkon drátového nabíjení: | 20 W |
| ochrana proti podbití: | ano |
| ochrana proti přebití: | ano |
| ochrana proti přetížení: | ano |
| ochrana proti zkratu: | ano |
| passthrough: | ano |
| přibalený kabel: | USB-C/USB-C |
| prodejní obal: | 1 ks, papírová krabička |
| provozní teplota: | 0 °C až +40 °C |
| rozměr: | 83 × 60 × 12,4 mm |
| rychlé nabíjení: | PD 20 W |
| typ akumulátoru: | Li-Po 3,85 V |
| typ vstupního rozhraní: | 1× USB-C |
| typ výstupního rozhraní: | 1× USB-C |
| záruční doba: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | EMOS CZ group a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 750 02 Přerov I-Město |
| E-mail : | objednavky@emos.cz |


.png?648c0ead)
