PANLUX Stropní svítidlo s nastavitelným PIR senzorem a volbou výkonu a teploty světla OLDA 230 S
OLDA 230 S je moderní a všestranné svítidlo s průměrem 230 mm, které lze instalovat na strop. Díky nastavitelnému PIR senzoru, možnosti přepínání výkonu i CCT teploty světla je ideální volbou pro různé interiérové prostory.
Klíčové vlastnosti:
- Možnost aktivace či deaktivace senzoru (dosah max. 4m)
- Nastavitelná světelná citlivost (den/noc+noc) a čas zpoždění (30s/180s)
- Přepínání výkonu (6W / 12W / 18W) – flexibilní volba intenzity světla podle potřeby
- Možnost nastavení barvy světla přepínačem (2700K – 3000K - 3500K - 4000K - 5000K) - široká škála podle potřeby
- Svítidlo disponuje vysokou svítivostí 100lm/W
- Odolné materiály – plastová základna a polykarbonátový kryt pro dlouhou životnost
Doporučená instalační výška: 1,8-2,5m
Ideální použití v interiéru: Chodby, vstupní prostory, schodiště, garáže, technické místnosti, sklepy
PIR senzor reaguje na slabé infračervené záření vycházející z lidského těla. Pokud se osoba pohybuje v dosahu senzoru, světlo se rozsvítí. Po opuštění oblasti snímání se světlo vypne po uplynutí času zpoždění, který lze nastavit na 30s nebo 180s.
PIR senzory detekují pohyb nejcitlivěji při bočním průchodu, kdy se svítidlo sepne na větší vzdálenost. Při přímém příchodu k senzoru je nutné se ke svítidlu přiblížit více, aby došlo k jeho sepnutí. Toto je způsobeno tím, že při bočním průchodu senzor zaznamená pohyb ve více sektorech své optiky. Doporučujeme instalovat svítidlo tak, aby detekční zóna senzoru co nejlépe pokryla směr příchodu ke svítidlu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Průmyslová LED svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595216633132 |
| ? Barevná teplota: | 2700-3000-3500-4000-5000 |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Příkon: | 6W-12W-18W |
| ? Stmívání: | NE |
| ? Vstupní napětí: | 230V AC 50Hz |
| Přívodní proud - I (A): | 110mA |
| Index CRI (Ra): | >80 |
| Životnost (h): | 25000 |
| Kategorie: | průmyslová |
| Materiál (základna): | plast |
| Světelná účinnost (lm/W): | 100 |
| HOBBY/PROFI: | PROFI 1 |
| Světelný tok (lm): | 600lm-1200lm-1800lm |
| Power Factor (účiník): | 0,5 |
| Třída ochrany: | 2 |
| Délka kabelu: | 18 cm |
| Světelný zdroj (patice): | LED |
| TIME - zpoždění vypnutí: | 30s-3min |
| IK: | 07 |
| Typ kabelu: | volně zakončený kabel 2*1,0mm2 |
| Barva produktu: | bílá |
| Materiál (kryt): | POLYCARBONATE |
| Úhel - vyzařovací: | 120° |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Provozní teplota (°C): | 0 až 25 |
| Podkategorie: | se senzorem |
| Produkt - šířka (mm): | 230 |
| Produkt - výška (mm): | 230 |
| Produkt - hloubka (mm): | 43 |
| Produkt - hmotnost (kg): | 0.335 |
| Obal - šířka (mm): | 236 |
| Obal - výška (mm): | 236 |
| Obal - hloubka (mm): | 53 |
| Obal - hmotnost (kg): | 0.077 |
| Celková hmotnost produktu s obalem (kg): | 0.457 |
| Počet produktů v master cartonu (ks): | 20 |
| Typ senzoru: | PIR |
| Typ montáž: | přisazená |
| Montážní výška (m): | 1,8m - 2,5m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | PANLUX s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kladruby 108 41501 Teplice |
| E-mail : | panlux@panlux.cz |


.png?648c0ead)
